Polish English French Italian German Russian Turkish Spanish Arabic
ECO-BEEF - Ubojnia

ECO-BEEF Ubojnia Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzynowie, jest polską firmą należącą do grupy AGRAIMPEX (www.agraimpex.com.pl) działającej w branży mięsnej od 1991 roku.

Nowoczesny zakład ubojowy został uruchomiony w 2004 roku. Przedsiębiorstwo posiada jedną z najnowocześniejszych w Europie linii do uboju zwierząt austriackiej firmy BANSS, centralny system chłodnictwa, trójstrefowy układ wentylacji oraz system monitoringu.

Głównym profilem działalności firmy jest ubój zwierząt rzeźnych:

    • bydła rzeźnego
    • cieląt

zgodnie z wymaganiami systemu HACCP, którego wdrożenie całkowicie wyeliminowało zagrożenia spowodowane czynnikami fizycznymi, chemicznymi i mikrobiologicznymi oraz gwarantuje rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji. Dodatkowo cały proces produkcyjny jest codziennie nadzorowany przez własne służby technologiczne oraz inspektorów Powiatowej Weterynarii. Audyty przeprowadzane przez unijnych lekarzy weterynarii potwierdzają stosowanie standardów i norm jakościowych zapewniających zdrowe i bezpieczne produkty.

Posiadamy uprawnienia eksportowe na rynki krajów wschodnich, rynki państw arabskich (ubój rytualny Halal). Zakład wpisany jest na listę Głównego Lekarza Weterynarii zakładów uprawnionych do handlu na rynkach krajów Unii Europejskiej.

 


Zapoznaj się z informacją o 
Eco-Beef Rozbieralnia